NASI CHŁOPCY WICEMISTRZAMI POWIATU W SIATKÓWCE

     W dniu 15 LUTEGO 2018 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Buczku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łaskiego w Siatkówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Sebastian Kozieł (kapitan), Filip Mucha, Jakub Kopka, Patryk Wilczyński, Bartek Witkowski, Kacper Aleksandrowicz, Jakub Wysota, Patryk Operacz, Mateusz Lewandowicz,Piotr Urbański, Maciej Bartosik, Wiktor Pikorski, oraz Hubert Tomczyk. Do zawodów nasi chłopcy przygotowywali się podczas zajęć pozalekcyjnychpod kierunkiem Mirosława Szkudlarka. Sumienna i systematyczna praca nie poszła na marne o czym świadczy wynik sportowy. Podczas zawodów ograliśmy gładko, wygrywając po 2:0 w setach SP nr 1 Łask, SP nr 5 Łask oraz PG nr 1 Łask. W meczu o pierwsze miejsce musieliśmy niestety uznać wyższość gimnazjalistów z Buczku, którzy w swojej grupie ograli SP Wiewiórczyn i PG nr 3 Łask-Kolumna.