„PAPIEROSÓW NIE PALIMY, BO WOLIMY WITAMINY”

         16 listopada obchodzony był na terenie powiatu łaskiego Światowy Dzień Rzucania Palenia, w ramach którego 57 uczniów z 19 szkół wzięło udział w konkursie na najlepszą sałatkę/surówkę oraz najciekawsze hasło antynikotynowe pt. „Papierosów nie palimy, bo wolimy witaminy”.
Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów z kl. VII a (Olga Gromada, Michalina Cynarska , Krystian Chojnacki), którzy pod czujnym okiem pani Violetty Popławskiej przygotowali pyszną sałatkę z prażoną cebulką i kurczakiem. Po degustacji przygotowanych przez uczestników sałatek i surówek oraz zapoznaniu się z przygotowanymi przez nich hasłami dotyczącymi tematyki antynikotynowej Komisja Konkursowa postanowiła przyznać I miejsce dla Szkoły Podstawowej im.Walentego Widawczyka w Widawie.