NASI CHŁOPCY MISTRZAMI POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

     W dniu 14 listopada 2017 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Buczku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łaskiego w Piłce Ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Patryk Wilczyński (kapitan), Piotr Urbański, Maciej Bartosik, Patryk Operacz, Mateusz Lewandowicz, Filip Franiak, Mateusz Musiałek, Wiktor Pikorski, Błażej Nowak, Marcin Olejniczak, Hubert Tomczyk, Adrian Mielczarek, Wojciech Guzik, Filip Mucha, Jakub Wysota oraz trener Mirosław Szkudlarek. Wielkimi nieobecnym byli Sebastian Kozieł i Jakub Kopka, którzy tuż przed zawodami nabawili się poważnych kontuzji uniemożliwiających im udział w zawodach. Pomimo osłabienia nasza drużyna okazała się najlepsza i wywalczyła Mistrzostwo Powiatu oraz awans do Półfinału Wojewódzkiego. W drodze do finału pokonaliśmy: Gimnazjum w Buczku 5:2Gimnazjum nr 3 w Łasku-Kolumnie7:3 oraz Gimnazjum w Sędziejowicach  9:2. W finale zmierzyliśmy się z Gimnazjum nr 2 w Łasku, które zwyciężyliśmy 8:1.