„ŚLUBOWANIA NADSZEDŁ CZAS, UCZNIEM BĘDZIE KAŻDY Z NAS”

W dniu 25 października 2017 roku w poczet uczniów Zespołu Szkół
w Widawie zostało przyjętych 29 uczniów klas 1a i 1b. Piękna uroczystość pasowania na uczniów została przygotowana pod bacznym okiem pań: Renaty Wapińskiej i Urszuli Skrzypek, wychowawczyń klas pierwszych.
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale mówiąc wierszyki i śpiewając piosenki. Na uroczystość pasowania uczniów licznie przybyli najbliżsi naszych pierwszoklasistów rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście: wójt Gminy Widawa Pan Michał Włodarczyk, ksiądz proboszcz Jarosław Leśniak oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Arkadiusz Skrzypek.
Dyrekcja i goście życzyli naszym pierwszoklasistom samych sukcesów w nauce oraz wzorowych ocen z zachowania.
Na zakończenie tej ważnej uroczystości uczniowie otrzymali dyplomy, książki i wiele słodyczy od rodziców i zaproszonych gości.  Podsumowaniem całego ślubowania były wspólne fotografie.
W nagrodę za piękny występ rodzice zafundowali swoim pociechom wyjazd do kina, na film pt. „Emotki”, który odbył się następnego dnia.