ZABAWA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

W środę 07 czerwca 2017 r. odbyło sie w naszej szkole przedstawienie podsumowujące całoroczny projekt językowy: „Zabawa z językiem angielskim”. Projekt został sfinasowny z funduszy Programu English Teaching, którego krajowym operatorem jest fundacja Nida.
Na początku przypomnieliśmy sobie najważniejsze wydarzenia projektowe m.in. : podchody językowe, konkursy plastyczne,konkurs piosenki  i poezji obcojęzycznej, wizytę rdzennej użytkowniczki języka angielskiego,zajęcia językowe, wycieczkę projektową, zajęcia teatralne w języku angielskim oraz warsztaty tańca irlandzkiego.
Następnie uczniowie klasy 4 b przedstawili scenkę z „Pinokia” w języku angielskim przygotowaną pod kierunkiem p. Anety Krysiak, uczniowie z klasy 6 zaprezentowali fragment uwspółcześnionego: „Kopciuszka”pod kierunkiem p. Bożeny Wójcik.  Mogliśmy również posłuchać piosenek w języku angielskim w wykonaniu Nikoli Zdunek, Natalii Lisickiej i Magdaleny Bieńkowskiej. Przedstawienie zakończyło  się pokazem tańca irlandzkiego w wykonaniu uczniów klasy 4  b przygotowanych przez p. Mirosława Szkudlarka.
Uroczystość zakończono wręczeniem dyplomów i nagród dla zwycięzców Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas 4-6 oraz poczęstunkiem w stylu angielskim, czyli herbatniczkami.