List do św. Mikołaja

W dniach od 04.12.2014r do 12.12.2014r. odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs literacki pt. ,,List do św. Mikołaja”. Do udziału w nim zaprosiliśmy uczniów z klas III- VI naszej szkoły. Głównym tematem konkursu była forma prośby – listu do św. Mikołaja. Chcieliśmy zachęcić uczniów do kultywowania tradycji bożonarodzeniowych oraz twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

Prace konkursowe mogły być wykonane indywidualnie lub grupowo.W konkursie wzięło udział 15 uczniów z naszej szkoły. Wszystkie prace literackie wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury w składzie: Pani Elżbieta Herman, Pani Urszula Skrzypek, Pani Magdalena Bartczak zdecydowało wyłonić następujących laureatów:

Klasa III:
I miejsce- Bartosz Iwański
II miejsce – Mateusz Skrzypek
III miejsce Martyna Kowalska

Klasy IV- VI
I miejsce – Amelia Zdunek kl. IV a
I miejsce- Oliwia Szczecińska kl. IV a
II miejsce- Szymon Dziedzic- kl. IV b
II miejsce – Julia Chojnacka -kl. VI b
III miejsce- Gabriela Materka – kl. IV b

Pozostali uczestnicy konkursu to:
Magdalena Rusiniak- kl. III a
Damian Gawlik – kl. III a
Antoni Barwaśny- kl. III a
Amelia Nazarkiewicz- kl. III a
Magdalena Piechowicz- kl. III a
Daria Czerwiec- kl. III a
Wiktoria Olczak- kl. III a

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

List do św. Mikołaja List do św. Mikołaja List do św. Mikołaja List do św. Mikołaja List do św. Mikołaja List do św. Mikołaja List do św. Mikołaja List do św. Mikołaja